Przejdź do strony głównej
Przejdź do strony głównej

 

 
2017-08-20  
LHS (i nie tylko) w mediach
Brak informacji.
Brak nowych zdjęć.
Aktualności z szerokiego toru
2017-07-14 • Nowe zdjęcia
Zapraszam do obejrzenia 64 zdjęć autorstwa Jarosława Stypy, nadesłanych do LHS.pl, a wykonanych w czerwcu bieżącego roku. Zdjęcia te związane są nie tylko z LHS, ale zawierają też zdjęcia miejsc wartych zobaczenia w okolicach przebiegu linii. Więcej w dziale "nowe zdjęcia".
2017-05-21 • Nowe zdjęcia
Zapraszam do obejrzenia najnowszych zdjęć z LHS autorstwa Damiana Pietrasa, Jarosława Stypy oraz Tomasza Ciemnoczułowskiego podczas majowego weekendu, a także wcześniej.
2017-05-14 • LHS.pl ma 19 lat!
Mało kto wie, ale dziś mija 19 lat od momentu gdy internetowa strona LHS (wówczas pod nazwą Internetowa Witryna LHS) zaistniała w sieci Internet. Nie będę się szczegółowo rozpisywał na temat powstania LHS.pl, gdyż zostało to już zrobione z okazji 5-lecia i 10-lecia serwisu (przy okazji zapraszam do lektury). Przy okazji skromnego jubileuszu postanowiłem udostępnić do dowolnego pobrania zawartość 3-płytowego albumu z unikatowymi nagraniami audio pociągów LHS zarejestrowanych latem 2007 roku (czyli blisko 10 lat temu - obecnie w dobie dostępności kamer cyfrowych mało kto pamięta iż wtedy nie było możliwości nagrywania filmów w jakości HD i w zasięgu reki amatora pozostawał głównie dźwięk). Zawartość płyt można pobrać ze strony Dźwięki LHS.
2017-03-27 • Co lata nad LHS? Obejrzyj jeden z najnowszych odcinków "Trainspottingu LHS od kuchni" aby się dowiedzieć
W jednym z najnowszych odcinków filmów video z serii "Trainspotting LHS od kuchni" ukazujących kolej widzianą od strony jej sympatyka, jej autor tłumaczy prostym językiem skąd biorą się drony latające nad pociągami i odpowiada na najczęściej padające w tym temacie pytania. Film jest adresowany głównie dla kolejarzy oraz osób, które chcą się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat.
Zapraszam do obejrzenia video.
© LHS.pl 1998-2017
 
NINIEJSZY SERWIS INTERNETOWY MA CHARAKTER INFORMACYJNY I NIE JEST ZWIĄZANY Z ŻADNYM PODMIOTEM ZARZĄDZAJĄCYM I/LUB ŚWIADCZĄCYM PRZEWOZY PO LINII KOLEJOWEJ NR 65 (LHS).
NIE GROMADZIMY DANYCH NA TWÓJ TEMAT - SERWIS NIE KORZYSTA Z MECHANIZMU tzw. CIASTECZEK (COOKIES). Broadworks Engine v. 1.05